INFOLINIA: +48 660 695 085

O firmie

Profesjonalizm, sumienność i terminowość to cechy, jakimi powinna się wyróżniać dobra księgowa.
Jesteśmy licencjonowanym biurem rachunkowym. Nasi klienci to zarówno małe jak i duże firmy. Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze księgowej, czyli w prowadzeniu podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów (KPiR) oraz pełnej księgowości (pełne księgi rachunkowe),  jak również w obsłudze kadrowo-płacowej.

Oferujemy pełen zakres usług księgowych dla:

 • osób fizycznych (podatkowa księga przychodów i rozchodów),
 • osób fizycznych (księga handlowa),
 • spółek z o.o.,
 • fundacji,
 • stowarzyszeń,
 • spółek jawnych,
 • spółek komandytowych,
 • spółek cywilnych,
 • innych podmiotów prowadzących pełną księgowość.

Nasza firma zapewnia profesjonalne świadczenie usług zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Swoja prace wykonujemy rzetelnie i odpowiedzialnie opierając się na wieloletnim doświadczeniu.

Posiadamy kwalifikacje uprawniające do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych  - Certyfikat Księgowy Nr 34616/2009 Ministerstwa Finansów.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, a także w celu zapewnienia pełnego - merytorycznego i finansowego - bezpieczeństwa obsługiwanych Klientów działalność Biura objęta jest ubezpieczeniem w zakresie Odpowiedzialności Cywilnej.

Po podpisaniu umowy z naszym biurem, obowiązki klienta ograniczają się praktycznie do następujących czynności:

 • wystawiania we własnym zakresie dokumentacji sprzedaży oraz w przypadku firm prowadzących tzw. pełną księgowość również obrotu kasowego,
 • zatwierdzania  dokumentów przez osobę do tego upoważnioną,
 • dostarczenia dokumentów według ich rodzajów (faktury zakupów, kosztów, raporty kasowe, wyciągi bankowe, itp.),
 • informowania nas o zdarzeniach,  mogących mieć wpływ na zobowiązania podatkowe.

Nasze biuro dokonuje zapisów w księgach i w wymaganej prawem ewidencji. Sporządzamy wymagane rejestry i wydruki, na których podstawie wykonywane są deklaracje podatkowe i sprawozdania. Sporządzone dokumenty w obowiązujących terminach dostarczamy do urzędów.

Zapraszamy do współpracy gwarantując fachowość i atrakcyjność ceny.

Współpracuj z nami, zaufało nam już WIELE firm…….dołącz do naszych ZADOWOLONYCH klientów!!!

Świadczymy usługi rachunkowo-księgowe a także prowadzimy konsultacje oraz analizy w obszarze rachunkowości, finansów i podatków. Klienci naszego biura rachunkowego mogą liczyć na wsparcie zarówno wiedzą jak i ogromnym doświadczeniem nabytym podczas wieloletniej praktyki w prowadzeniu księgowości małych, średnich i dużych firm z Drawska Pomorskiego i okolic.

Zadaniem biura jest nie tylko prowadzenie księgowości ale też wspieranie przedsiębiorców w rozwoju ich firmy  i nowoczesnym zarządzaniu przedsiębiorstwem, poprzez dostarczanie profesjonalnych, nowoczesnych usług księgowych.

Odpocznij!!! Księgowość zostaw nam!!!

Naszym celem jest takie działanie, aby rachunkowość i stale zmieniający się gąszcz przepisów podatkowych, jak i  sprawy związane z rozliczeniem pracowników nie były uciążliwe i nie przesłaniały głównego celu  prowadzonej przez przedsiębiorcę działalności gospodarczej.

Świadectwo Kwalifikacyjne Ministra Finansów

Posiadamy Certyfikat Księgowy wydany przez Ministra Finansów, ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, doświadczenie oraz nieustannie podnoszone kwalifikacje pozwalają nam rzetelnie i zgodne z przepisami prawa prowadzenie spraw rachunkowo-księgowych Państwa firmy.

Polecamy strony: