INFOLINIA: +48 660 695 085

CENNIK USŁUG


Ze względu na różnorodną specyfikę działalności klientów ceny naszych usług ustalamy z Państwem indywidualnie w zależności od zakresu i formy współpracy. Zazwyczaj cena przybiera formę stałego comiesięcznego ryczałtu za uzgodniony z Państwem zakres usług.

Na wysokość opłat największy wpływ mają:

  • forma prawna firmy oraz rodzaj prowadzonej działalności,
  • ilość dokumentów księgowych,
  • stopień trudności dokumentów,
  • ilość zatrudnionych pracowników.

W oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie w rachunkowości i bieżące rozmowy z klientem, ustalamy optymalną formę współpracy. Znając szczegółowy zakres wspólnych praw i obowiązków ustalamy w drodze indywidualnych negocjacji optymalną dla obu stron cenę świadczonych usług.

Zazwyczaj cena jest stałym miesięcznym ryczałtem obejmującym pełen zakres usług. Ulega ona zmianie, gdy dokumentacja klienta bądź czas pracy zmienia się znacząco.

W celu uzyskania wyczerpujących informacji oraz szacunkowej kalkulacji ceny naszych usług dla Państwa firmy prosimy o kontakt z biurem pod numerem telefonu  660-695-085.

Świadectwo Kwalifikacyjne Ministra Finansów

Posiadamy Certyfikat Księgowy wydany przez Ministra Finansów, ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, doświadczenie oraz nieustannie podnoszone kwalifikacje pozwalają nam rzetelnie i zgodne z przepisami prawa prowadzenie spraw rachunkowo-księgowych Państwa firmy.

Polecamy strony: